Patronat honorowy IHAR-PIB

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instyutut Badawczy obją patronatem honorowym XXXIII Konferencję Embriologiczną Rośliny - Zwierzęta - Człowiek

Konferencja Embriologiczna  Rośliny - Zwierzęta - Człowiek jest wydarzeniem cyklicznym, które może poszczycić się wieloletnią tradycją. Tematyka najbliższej, jak i poprzednich konferencji, obejmuje szeroko rozumianą biologię rozwoju organizmów, od klasycznej, opisowej, przez eksperymentalną, do molekularnej. Na konferencjach prezentowane są najnowsze doniesienia dotyczące aspektó biologii rozwoju roślin, zwierząt i człowieka.

XXXIII Konferencja organizowana jest przez Katedrę Zoologii, Wydział Biologii i Biotechnologii, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Komisję Biologii Rozwoju, Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie.