Strona główna > Aktualności

archiwum aktualnościAktualności

powrót

24.08.2021

Z żalem zawiadamiamy, że 20 sierpnia 2021 roku zmarła w wieku 81 lat Józefa WAROWNA

Z żalem zawiadamiamy, że 20 sierpnia 2021 roku zmarła w wieku 81 lat

Józefa WAROWNA

Śp. Józefa Warowna urodziła się we Włochach pow. Warszawa. Po ukończeniu średniej szkoły zawodowej - Technikum Rachunkowości w Warszawie i uzyskaniu tytułu technika ekonomisty o specjalności rachunkowość przedsiębiorstw przemysłowych i usług, rozpoczęła w 1958 roku pracę zawodową w Spółdzielni Budowlano-Mostowej „Kafar” w Warszawie. W wyniku reorganizacji zakładu pracy w 1959 roku przeszła do pracy w Przedsiębiorstwie Handlu Artykułami Użytku Kulturalnego w Warszawie, gdzie pracowała do 1972 roku na stanowisku księgowej, następnie zastępcy kierownika działu księgowości.

Śp. Józefa Warowna w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie pracowała od maja 1972 roku do lipca 2003 roku, ponad 30 lat.

Śp. Józefa Warowna pracowała jako starszy inspektor ekonomiczny, samodzielna księgowa w Dziale Finansowo-Księgowym. W latach 1985-1996 dodatkowo prowadziła Kasę Zapomogowo-Pożyczkową.

Zmarła Śp. Józefa Warowna z pełnym zaangażowaniem wykorzystywała ekonomiczne wykształcenie, była cenionym pracownikiem, wrażliwa i życzliwa wobec innych. Taką pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie serdeczne wyrazy współczucia składają

Dyrektor Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin
– Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie
Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy

Uroczystości żałobne rozpoczną się mszą św. 26 sierpnia 2021 r. o godz. 12.30 w Kościele
pw. św. Trójcy w Błoniu, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz miejscowy.

powrót
design by VENTI