przejdź do www.ihar.pl >

Konferencja Naukowa - Charakterystyka Zasobów Genowych dla Hodowli Roślin

18-21 wrzesień, 2018 r.

Komunikat II

CHARAKTERYSTYKA ZASOBÓW GENOWYCH DLA HODOWLI ROŚLIN

Karpacz, 18-21 września  2018 r.

Dziękujemy za zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji „Charakterystyka zasobów genowych dla hodowli roślin”, któraodbędzie się w dniach 18-21 września 2018 roku w Hotelu Artus, ul. Wilcza 9, 58-540, w Karpaczu.

Uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które do tej pory nie zarezerwowały noclegu o dokonanie rezerwacji w Hotelu Artus (tel. recepcja: +48 75 712 20 48). Hasło rezerwacji hotelowej to „IHAR”.

Wpłaty całości kwoty za pobyt prosimy dokonać do dnia 15-go sierpnia 2018 roku na nr konta podanego podczas rezerwacji przez hotel ARTUS. Przypominamy, że opłata wynosi, za pokój 1-os.: 170 zł/dobę, 2-os.: 110 zł/dobę.

Obrady rozpoczną się w środę tj. 19 września 2018 roku o godzinie 09:00. Na stronie IHAR-PIB został zamieszczony wstępny program konferencji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie. O ostatecznym programie Konferencji będą Państwo poinformowani w Komunikacie III, który zostanie wysłany w formie elektronicznej oraz zamieszczonym na stronie konferencji karpacz.php.

Czas przeznaczony na prezentacje referatów wynosi 15 min (dla referatów wiodących jest to 20 min). Prosimy o przestrzeganie wyznaczonego czasu. Do dyspozycji Państwa będzie komputer wraz z video-projektorem.

Wielkość plakatów nie powinna przekraczać wymiarów 60x84 cm. Prosimy o rozwieszenie plakatów w dniu przyjazdu bądź pierwszego dnia sesji rano.

Informujemy, że zostanie wydana monografia streszczeń w Biuletynie IHAR-PIB, w języku polskim. Informacje na temat wydawnictwa pokonferencyjnego zostaną Państwu przekazane wraz z Komunikatem III.

Oczekujemy na Państwa przyjazd do Karpacza we wtorek 18 września 2018 r.. Rejestracja będzie odbywała się, w godzinach popołudniowych, w Hotelu Artus oraz przed rozpoczęciem Konferencji.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym.

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny Konferencji

design by VENTI