25 sierpnia 2022

konkurs na Doktoranta w Szkole Doktorskiej „AgroBioTech PhD”

Ogłaszamy konkurs na Doktoranta w Szkole Doktorskiej „AgroBioTech PhD” w ramach projektu „Doktorat wdrożeniowy VI edycja”

Temat: „Opracowanie narzędzi bioinformatycznych wspomagających nowoczesne metody selekcji odmian zbóż lepiej dostosowanych do stresów środowiskowych”

Realizacja badań w ramach dyscypliny naukowej: rolnictwo i ogrodnictwo.

Kandydat powinien posiadać zawodowy magistra, najkorzystniej w dyscyplinie biotechnologia/biologia molekularna/bioinformatyka/informatyka lub innej.

Oferujemy:

1. Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę
  2. Stypendium doktoranckie w wysokości:
    – 3450,00 zł – pierwsze 2 lata kształcenia w Szkole Doktorskiej
    – 4450,00 zł – po 2 latach kształcenia.
  3. Zaplecze infrastrukturalne (IHAR-PIB), doświadczenie praktyczne i unikalne materiały roślinne
  4. Miłą atmosferę w pracy oraz opiekę naukową i wdrożeniową
  5. Możliwość rozwoju naukowego, pozyskania nowej wiedzy z zakresu rozwoju roślin w programach hodowli oraz typowania cech tolerancji stresów środowiskowych.
  6. Uczestnictwo w badaniach naukowych Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – PIB w Radzikowie.
  7. Kształcenie w Szkole Doktorskiej „AgroBioTech PhD”.

Dodatkowe informacje można uzyskać u osób:

dr hab. inż. Magdalena Szechyńska-Hebdam.szechynska@ihar.edu.pl

Dyrektor Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. inż. Bożena Waszkiewicz-Robak (kom. 605 155 610), e-mail: sekretariat@agrobiotech.edu.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.09.2022